• просп. Мануйлівський (Воронцова), 29
  • +380 (56) 790-05-76
  • e-mail: baklaboratoriya9gb@gmail.com
  • пн-пт 07:30-17:00; сб 07:30-13:00; нд 08:00-12:00
Головна / Статті / АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ: АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ!!!

АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ: АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ!!!

antibiotikorezistentnostАНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ(або стійкість до антибіотиків) збудників інфекційних  захворювань є однією з найбільших проблем сучасної медицини.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила антибіотикорезистентність однією з головних загроз людству і розробила документ « Глобальна стратегія ВООЗ по стримуванню резистентності до антибактеріальних препаратів».За її прогнозами вже через 10-20 років практично всі існуючі мікроорганізми придбають СТІЙКІСТЬ ДО АНТИБІОТИКІВ!

За даними Європейського регіонального бюро щорічно реєструється близько 400 тисяч інфекцій з множинною стійкістю до антибіотиків, від яких гинуть 25 тисяч людей.

Щорічні фінансові втрати оцінюються приблизно в 7 млрд євро. ШВИДКІСТЬ, з якою формується і розповсюджується резистентність мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів, ВРАЖАЄ! На сьогодні з 115 розроблених основних антибіотиків 68 вже практично НЕ ДІЮТЬ!

antibiotikorezistentnost1
АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ — ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА, ЯКА СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!

antibiotikorezistentnost2

Тому для попередження розвитку резистентності, ефективного призначення антибактеріальних препаратів, скорочення термінів госпіталізації, зменшення фінансових витрат на лікування, НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ БАКТЕРІОЛОГІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ ВИДІЛЕННЯ ШТАМІВ МІКРООРГАНІЗМІВ та визначення їх чутливості до антибіотиків.

ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БАКТЕРІОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ ЛІВОБЕРЕЖЖЯ
ПРОВОДИТЬ ВСІ ВИДИ БАКТЕРІОЛОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ!!!

Дбайте про своє здоров’я! Звертайтесь до нас! Якість, достовірність і своєчасність результатів досліджень гарантуємо.

Графік роботи баклабораторії : пн.-пт. 7.30-13.00, сб.- нд., 8.00-11.00 (прийом аналізів); 13.00-17.00 (видача результатів, в т.ч. на електронну адресу).

Більш детальну інформацію можна отримати по тел.: 790-05-76 або на сайті
www.clinic9dp.ua, www.cbll.dp.uа.

About test

Добавить комментарий