• просп. Мануйлівський (Воронцова), 29
  • +380 (56) 790-05-76
  • e-mail: baklaboratoriya9gb@gmail.com
  • пн-пт 07:30-17:00; сб 07:30-13:00; нд 08:00-12:00
Головна / Статті / УРОЛОГІЧНИЙ СЕПСИС — УСКЛАДНЕННЯ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕССІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ

УРОЛОГІЧНИЙ СЕПСИС — УСКЛАДНЕННЯ ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕССІВ СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСТЕМИ

sepsis2СЕПСИС — загальний інфекційний процес, що виникає в результаті проникнення і поширення збудника з первинного вогнища в кров з генералізацією процесу.

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я КОЖНУ ХВИЛИНУ В СВІТІ ВІД СЕПСИСУ ГИНЕ 14 ОСІБ, а щорічна летальність через розвиток сепсису більша, ніж від раку простати, молочної залози та ВІЛ-інфекції.

УРОСЕПСИС — найбільш серйозне ускладнення запальних захворювань сечостатевої системи, при якому відбувається генералізація сечової інфекції з розвитком стану, який загрожує життю. Виникати він може при гострих пієлонефритах, гломерулонефритах, гнійних простатитах, а також як ускладнення після урологічних операцій та інструментальних обстежень.
sepsis1Найбільш розповсюджені збудники УРОСЕПСИСУ — КИШКОВА ПАЛИЧКА, КЛЕБСІЄЛА, ПРОТЕЙ, СИНЬОГНІЙНА ПАЛИЧКА, ЕНТЕРОКОКИ ТА СТАФІЛОКОКИ.

Основне лікування уросепсису – антибактеріальна терапія, яка базується на результатах бактеріологічних досліджень біоматеріалу: сечі, крові, виділень з ран.
sepsis
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БАКТЕРІОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ ЛІВОБЕРЕЖЖЯ КЗ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МКЛ №9» ДОР» ПРОВОДИТЬ БАКТЕРІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ВИЯВЛЕННЯ ЗБУДНИКА З ВИЗНАЧЕННЯМ ЧУТЛИВОСТІ ДО АНТИБАКТЕРІАЛЬНИХ
ПРЕПАРАТІВ.

Якість, достовірність і своєчасність результатів досліджень гарантуємо!!!

About test

Добавить комментарий