• просп. Мануйлівський (Воронцова), 29
  • +380 (56) 790-05-76
  • e-mail: baklaboratoriya9gb@gmail.com
  • пн-пт 07:30-17:00; сб 07:30-13:00; нд 08:00-12:00
Головна / Статті / ЯКІ ІНФЕКЦІЇ ВИКЛИКАЄ ACINETOBACTER BAUMANNII

ЯКІ ІНФЕКЦІЇ ВИКЛИКАЄ ACINETOBACTER BAUMANNII

У лютому 2017 року ВООЗ опублікувала список найбільш НЕБЕЗПЕЧНИХ БАКТЕРІЙ для здоров’я людини. Серед них — A.BAUMANNII. Загроза інфекції, викликаних ацинетобактер, пов’язана з множинною резистентністю до антибактеріальних препаратів та високому ризику летальності. Гнійно-септичні ускладнення в 73% випадків розвиваються після 15 доби госпіталізації у пацієнтів хірургічного стаціонару.

ФАКТОРИ РИЗИКУ:
— інвазивні та оперативні втручання (штучна вентиляція легенів, інгаляційне введення лікарського препарату, трахеостомія, катетеризація сечовивідних шляхів або артерій);
— літній вік;
— злоякісні захворювання крові, серцево-судинна, дихальна недостатність.

СПРИЧИНЮЄ ІНФЕКЦІЇ: кровотоку ( сепсис, ендокардит); інтраабдомінальні (перитоніт,абсцеси різної локалізації) нервової системи (менінгіт, абсцес мозку); дихальних шляхів( трахеобронхіт, пневмонія); сечовивідних шляхів, інфекції опорно- рухового апарату (остеомієліт, артрит).

Для визначення збудника та призначення раціональної антибіотикотерапіі необхідні результати БАКТЕРІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ВИДІЛЕННЯ З РАНИ, КРОВІ ТА ЛІКВОРА НА СТЕРИЛЬНІСТЬ.

 

БАКТЕРІОЛОГІЧНІ ПОСІВИ проводяться в ЦЕНТРАЛІЗОВАНІЙ БАКТЕРІОЛОГІЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ ЛІВОБЕРЕЖЖЯ пацієнтам м. Дніпра та області.

About test

Добавить комментарий