Меню Закрыть

ХЕЛІКОБАКТЕР: ВИЯВИТИ ТА ЗНЕШКОДИТИ!!!

хеликобактер пилори

хеликобактер пилориТурбують печія, нудота, болі та важкість у шлунку?

Ці симптоми можуть свідчити про зараження HELICOBACTER PYLORI — бактерії,що виділяється від пацієнтів с захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки.

Хелікобактер, на відміну від більшості мікроорганізмів, зберігає свою життєдіяльність під впливом шлункового соку,що дозволяє бактерії розташуватись під слизовою оболонкою шлунка та призводить до ВИНИКНЕННЯ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.хеликобактер пилори1

В 2005 році австралійскі дослідники Робін Уоррен та Баррі Маршалл, за відкриття БАКТЕРІАЛЬНОЇ природи гастриту та виразкової хвороби, були нагороджені Нобелівською премією .

Головний збудник гастриту та язви шлунка підлягає лікуванню антибіотиками!

хеликобактер пилори2

При виявленні та раціональному лікуванні HELICOBACTER PYLORI , існує можливість УНИКНЕННЯ фатальних наслідків (ВИРАЗКОВА ХВОРОБА, ПЕПТИЧНА ЯЗВА, РАК ШЛУНКУ)!!!

Симптоми зараження:

— рецидивуючі болі в області шлунка;
— печія;
— важкість у шлунку;
— нудота;
— блювота.

Якщо в наявності один (а тім більше декілька)симптомів,необхідно перевіритись на наявність хелікобактеру — не тільки заради себе, а заради близьких!!!

Інфекція передаєт’ся побутовим шляхом!!!

ІСНУЄ ДЕКІЛЬКА МЕТОДІВ ВИЯВЛЕННЯ HELICOBACTER PYLORI в організмі людини:
— при обстеженні шлунка ендоскопічним методом,
по аналізам калу та крові.

З НЕДАВНЬОГО ЧАСУ У СВІТОВІЙ МЕДИЦИНІ застосовується однокроковий імунохроматографічний аналіз для якісного виявлення Helicobacter pylori У ЗРАЗКАХ ФЕКАЛІЙ!

Тест використовується лише для професійної діагностики та може призначатись лікарем для контроля виліковності замість ендоскопічного методу.

Централізована баклабораторія Лівобережжя КЗ «Дніпропетровська МКЛ №9» ДОР» проводить дослідження на хелікобактеріоз та дисбактеріоз,що може виникнути внаслідок захворювань шлунка та дванадцятипалої кишки, всім категоріям населення м.Дніпро та області.

Якість, достовірність та своєчасне виконання гарантуємо.

Графік роботи баклабораторії: пн.-пт. 7.30-13.00, сб.-нед. 8.00-11.00(прийом аналізів); 13.00-17.00 (видача результатів, у т.ч. на електронну адресу )

Більш детальну інформацію можна отримати по тел.: 790-05-76 або на сайті
www.cbll.dp.uа , www.clinic9dp.ua

Добавить комментарий