Меню Закрыть

Кому слід проводити тестування на хелікобактер?

Хелікобактер (Helicobacter pylori) – патогенна бактерія, яка є причиною розвитку найбільш поширених захворювань шлунково-кишкового тракту — гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.

Доведено, що в 80% випадків виразки шлунка і приблизно 95% випадків виразки дванадцятипалої кишки, основним фактором розвитку була інфекція H.рylory. Своєчасне виявлення антигенів H.рylory дуже важливо для нашого благополуччя — адже чим раніше почати лікувати хелікобактерну інфекцію, тим більше шансів не допустити розвитку серйозного захворювання.

Саме з цієї причини тест на хелікобактер — надійний і простий інструмент для виявлення цього небезпечного збудника. Достовірність тесту: чутливість — 94%, специфічність — 99%.

Пройти швидкий тест на хелікобактер рекомендують всім, хто відчуває дискомфорт в області шлунка. Тривожні симптоми, які свідчать пронеобхідність такої діагностики:
— поява нападів печії або посилення вже наявних;
— відчуття тяжкості в шлунку;
— повторювані болі в області шлунка, нерідко проходять після прийому їжі;
— ранкові болі натщесерце.

Підготовка до здачі калу на виявлення Helicobacter pylori:
— необхідно уникати прийому антибіотиків та ліків, що містять вісмут протягом 1 місяця до проведення цього виду аналізу.
— не слід приймати препарати з групи інгібіторів протонної помпи (наприклад, омепразол) протягом 2 тижнів до проведення аналізу.

Централізована баклабораторія Лівобережжя КЗ «МКЛ №9» ДМР проводить
тест на виявлення Helicobacter pylori по направленню лікаря, так і без нього.
Скористайтеся нашими послугами!

Якість, достовірність та своєчасне виконання гарантуємо.

Графік роботи баклабораторії: пн.-пт. 7.30-11.00, сб.-нед. 8.00-11.00 (прийом
аналізів); 13.00-17.00 (видача результатів, у т.ч. на електронну адресу)

Добавить комментарий