Меню Закрыть

ОБЕРЕЖНО!!! ВПЕРШЕ в м. ДНІПРО ТА ОБЛАСТІ ІДЕНТИФІКОВАНА САЛЬМОНЕЛА РІДКИХ ГРУП (SALMONELLA ABAETETUBA)

сальмонелла

сальмонеллаСАЛЬМОНЕЛИ належать до мікроорганізмів, які широко ПОШИРЕНІ У ВСІХ КРАЇНАХ СВІТУ, при цьому одні з сероварів є убіквітарними (поширеними повсюди), як наприклад S.Typhimurium, тоді як інші властиві певним регіонам: S.Berta виявляється найчастіше в країнах Північної Америки,S.Uganda та S.Wangata – на Африканському континенті. А ще існують і такі, що взагалі рідко зустрічаються – це САЛЬМОНЕЛИ РІДКИХ ГРУП.

Завдяки використанню сироваток для серологічної діагностики сальмонельозів (виробник Німеччина) фахівцями Централізованої баклабораторії Лівобережжя при ДОСЛІДЖЕННІ ВИПОРОЖНЕНЬ НА ДИСБАКТЕРІОЗ У ДИТИНИ ПЕРШОГО РОКУ ЖИТТЯ ВПЕРШЕ в м. ДНІПРО та ОБЛАСТІ ідентифікована SALMONELLA ABAETETUBA, яка ВІДНОСИТЬСЯ ДО САЛЬМОНЕЛ РІДКИХ ГРУП.

сальмонелла1

Найбільшу небезпеку , як можливі фактори передачі сальмонел, являють термічно необроблені харчові продукти — овочі, екзотичні фрукти, яйця та ін.

Централізована баклабораторія Лівобережжя якісно та постійно проводить дослідження на ВИЯВЛЕННЯ ЗБУДНИКІВ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ в т.ч. САЛЬМОНЕЛЬОЗУ.

бак лаборатория днепр

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 790-05-76 або на сайті www.cbll.dp.uа , www.clinic9dp.ua

Добавить комментарий