Меню Закрыть

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ХОЛЕРУ!

Холера – гостра діарейна інфекція, що виникає при попаданні в організм їжі або води, зараженої бактерією Vibrio cholerae! Між потраплянням в організм заражених харчових продуктів або води і появою симптомів у хворого проходить від 12 годин до 5 днів.

ХОЛЕРА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ГЛОБАЛЬНОЮ ЗАГРОЗОЮ ДЛЯ СУСПІЛЬНОЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І ОДНИМ З ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ ВІДСУТНОСТІ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ.

За оцінками дослідників, у всьому світі щорічно відбувається від 1,3 до 4,0 мільйонів випадків  захворювання на холеру і 21 000-143 000 випадків смерті від холери.

ЦІКАВІ ФАКТИ:
— У більшості інфікованих симптоми або відсутні, або виявляються в м’якій формі, і хвороба успішно лікується за допомогою оральних регідратаціоних розчинів.
— Важкі випадки вимагають швидкого лікування з використанням внутрішньовенних вливань і антибіотиків.


— Забезпечення безпечної води та засобів санітарії має вирішальне значення для боротьби з поширенням холери та інших хвороб, що передаються через воду.


— Безпечні оральні вакцини проти холери повинні використовуватися в поєднанні із  заходами щодо поліпшення водопостачання і санітарії в цілях боротьби зі спалахами холери і для профілактики в районах, схильних до високого ризику розповсюдження холери.
— У 2017 році була прийнята глобальна стратегія по боротьбі з холерою, покликана скоротити смертність від холери на 90%.

БАКТЕРІОЛОГІЧНИЙ МЕТОД ДОСЛІДЖЕННЯ ФЕКАЛІЙ,БЛЮВОТНИХ МАС ТА ІНШОГО БІОМАТЕРІАЛУ ВІД ПАЦІЕНТІВ — ОСНОВНИЙ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКОГО ІДЕНТИФІКУЮТЬ ЗБУДНИК ТА ПРИЗНАЧАЮТЬ РАЦІОНАЛЬНЕ ЛІКУВАННЯ!

СВОЄЧАСНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЛІКАРЯ ПРИ ПЕРШИХ ОЗНАКАХ ДІАРЕЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ДОЗВОЛИТЬ ВИЯВИТИ ЗБУДНИКА ТА УНИКНУТИ ТЯЖКИХ УСКЛАДНЕНЬ!

Централізована баклабораторія Лівобережжя КЗ «МКЛ №9» ДМР проводить дослідження ФЕКАЛІЙ ВІД ПАЦІЄНТІВ З ДІАГНОЗОМ «ГОСТРА КИШКОВА ІНФЕКЦІЯ» НА ПАТОГЕННІ ЕНТЕРОБАКТЕРІЇ ТА ХОЛЕРОПОДІБНІ ВІБРІОНИ!

Якість, достовірність та своєчасне виконання гарантуємо.

Графік роботи баклабораторії: пн.-пт. 7.30-13.00, сб.-нед. 8.00-11.00(прийом
аналізів); 13.00-17.00 ( видача результатів, у т.ч. на електронну адресу )

Більш детальну інформацію можна отримати по тел.:790-05-76 або на сайті
www.cbll.dp.uа , www.clinic9dp.ua

Добавить комментарий