Меню Закрыть

УРОГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ – ЗАХВОРЮВАННЯ «НЕВЕДИМКА»

УРОГЕНІТАЛЬНИЙ ХЛАМІДІОЗ — поширене інфекційне захворювання, що передається переважно статевим шляхом.

Згідно з медичною статистикою, зустрічається в 2-4 рази частіше, ніж гонорея та в 7,5 разів частіше, ніж сифіліс. Тільки за офіційними даними щороку у всьому світі практично у 90 мільйонів чоловік виявляються хламідії. Поширеність хламідійної інфекції серед жінок складає 5-20%, серед чоловіків — 10-20%,серед вагітних — 2-40%, а серед підлітків, що живуть статевим життям, — 10%.

ЗБУДНИК — ХЛАМІДІЯ ТРАХОМАТІС — не звичайний мікроорганізм, а внутрішньоклітинний паразит; її не можна виявити в звичайному мазку з виділень статевих органів. Підступність хламідіозу в тому, що він може ніяк не проявлятися.

Так він протікає в 90-95% випадків.

СИМПТОМАТИКА зазвичай проявляється через 2 тижні після інфікування:
— біль та свербіж при сечовипусканні;
— виділення зі статевих органів: слизові, гнійні або водянисті; по завершенню сечовипускання або еякуляції можуть з’являтися кров’янисті;
— біль в області попереку, мошонки, паху;
— підйом температури до 37,5 градусів, загальна слабкість, втомлюваність.

ДЛЯ ДІАГНОСТИКИ ХЛАМІДІОЗУ на сьогодні використовують метод імуноферментного аналізу (ІФА) , який дає можливість виявляти в крові антитіла, тобто імуноглобуліни класів M, G, A (IgM, IgG, IgA). За їх допомогою можна визначити, як довго хворіє людина або це раніше перенесене та вилікуване захворювання.

В Централізованій бактеріологічній лабораторії Лівобережжя КЗ «Дніпропетровська МКЛ№9» ДОР» проводяться дослідження крові на виявлення імуноглобулінів класу М та G до Chlamydia trachomatis на сучасному мікропланшетному фотометрі LabLine -028.

Скористайтеся нашими послугами!!!

Добавить комментарий